Mesterskabsrekorder Hold Cap

LøbYngsteÅrÆldsteÅr
4 x 50 m fri damer2.21.5220072.01.892019
Katrine Stoltenhoff
Annemone Rasmussen
Stelle Harpøth
Ane Zachariassen
Brædstrup Svømmeklub
4 x 50 m fri herrer2.24.4920131.53.522002
4 x 50 m fri mix2.37.8620192.11.592019
Sava Mathilde Simonsen
Conrad Elsborg Gorecki Malthe Petersen
Trine Larsen
Kasper Kühne
Amalie Hede Kristensen
Anna Weltz Sørensen
Philip Emborg Andreasen
Frem OdenseRødding Svømmeklub
4 X 50 m medley damer2.39.3320162.13.352019
Nikoline Kaae
Emma Nygaard
Sandy Ngoc Hoang Tran
Mathilde Stilund
Annemone Rasmussen
Stelle Harpøth
Katrine Stoltenhoff
Ane Zachariassen
Frem OdenseBrædstrup Svømmeklub
4 X 50 m medley herrer2.58.9720182.23.652019
Villads Isko Pimenta
Ludvig Underbjerg
Malthe Neuber
Oscar Hågensen
Magne Andersen
Matti Andersen
Malthe Le Fevre
Silas Birkkjær
Esbjerg SvømmeklubBrædstrup Svømmeklub
4 X 50 m medley mix2.48.0720162.20.942017
Ida Jacobsen
Emilie Øhlenschlæger
Tobias Staghøj Andersen
Jonas Becker Skouboe
Frederik Munk Nyhus
Freje Silje Kruse
Jeppe Haurum
Maria Hall
Esbjerg SvømmeklubSvømmeklubben Grindsted
4 x 50 m "For Sjov" damer4.03.8520063.35.202019
Aas Piger 1
Aarhus Swim
4 x 50 m "For Sjov" herrer4.13.3320193.27.292019
Esbjerg Drenge 2Viborg Super Drenge
Esbjerg SvømmeklubViborg Svømmeklub
4 x 50 m "For Sjov" mix3.07.5720162.48.152019
ESK Mix 1Bsk Mix
Esbjerg SvømmeklubBrædstrup
4 x 100 m fri damer5.20.0720124.22.152006
Mette Bruun-Petersen
Linnea Paludan
Silja Ösp Logadottir
Sigrid Lei Lamberg
Swim Team Odense
4 x 100 m fri herrer5.09.1620134.18.572010
Jakob Brinkmann
Peter Schmidt Sørensen
Frederik Knudsen
Teddi Rasmussen
SK Grindsted
4 x 100 m fri mix5.15.6020164.43.422017
Jonas Becker Skouboe
Sofie A. Wolf
Marie Jensen
Carl Clausen
Oliver Fokkink
Jeppe Haurum
Maria Hall
Emily Schweer
Esbjerg SvømmeklubSK Grindsted
4 x 50 m "Klodshans" damer3.17.4320122.52.512017
Emilija Bliucukis
Mette Bruun-Petersen
Linnea Paludan
Silja Ösp Logadottir
Sofie Lindberg
Ane K. Zachariassen
Sofie Trekær Klausen
Victoria Broch
Swim Team OdenseBrædstrup Svømmeklub
4 x 50 m "Klodshans" herrer3.12.6120092.33.542010
Simon Lundby Pedersen
Jonas Bruun Sleiman
Jonas Gade Nielsen
Nicolai Grene
Jakob Brinkmann
Cecilie Kjærgaard
Simon Nørgård
Teddi Rasmussen
West Swim EsbjergSK Grindsted
4 x 50 m "Klodshans" mix3.34.0720193.03.092017
Frem Talent MixAnders Mosbæk Johannesen
Oliver Londero
Nikoline Kaae
Melek Canpolat
Frem OdenseFrem Odense